Jsme 7 členný tým, který
miluje svou práci a spokojené klienty

Radoslav Valach

Radoslav Valach
Developer

Radoslav Valach
Developer

Základem ProGenia jsou weby s fotografiemi na míru. Já se starám o to, aby výsledek odpovídal grafickému návrhu a současně splňoval požadavky moderního webu. Ten musí nejen dobře vypadat navenek, ale taky mít kvalitní kód uvnitř. K vytváření webů jsem se dostal už na gymnáziu. Ve všech IT oblastech je neustále vzdělávání nutností, zejména pak ve webdesignu, který se rychle vyvíjí. Proto každý den sleduji trendy a zkouším nové techniky.

Majo Eliáš

Marian Eliáš
Fotograf

Marian Eliáš
Fotograf

V ProGeniu mám na starosti fotografie, chod firmy a komunikaci s klienty. Vystudoval jsem telekomunikační a počítačové sítě. Už počas studia na střední škole jsem věnoval nemalou pozornost výpočtové technice - skládal jsem a servisoval počítačové sestavy. Pracovní zkušenosti jsem získal zejména jako pracovník Banky. Tam jsem se naučil obchodu, komunikaci a základnímu fungování firmy, zejména po finanční stránce. Nyní svůj čas věnuji jen ProGeniu a mým dalším projektům. Více se dozvíte na mojí osobní stránce www.majoelias.cz

Jan Bruzl

Jan Bruzl
Project management

Jan Bruzl
Project management

Váš projekt co nejvíce zefektivním, zjistím nejlepší možnosti, připravím základ, kterému se zbytkem týmu dáme finální podobu. Studuji aplikovanou informatiku, zaměřuji se na IT bezpečnost. Moje práce není až tak vizuálně viditelná, ale je základem celého projektu. Praktické zkušenosti jsem získával během studia, kde jsem vyvíjel různé technologie a programy pro jednotlivé klienty. Podílím se taky na vývoji webových aplikacích a řeším jejich funkčnost.

Jan Eliáš

Jan Eliáš
Grafika & UX

Jan Eliáš
Grafika & UX

Studuji Masarykovu Univerzitu, informatickou fakultu se zaměřením na grafiku. Věnuji se tiskové a 3D grafice. Praktické zkušenosti jsem získal už během studia gymnázia ve firmě MMBox, kde jsem dělal grafické návrhy pro jukeboxy, bannery, billboardy, vizitky a mnoho dalšího. Postupem času jsem začal dělat i 3D grafiku. Nyní se věnuji grafice, animacím, printovým materiálům a UX. Vaše vizitky, letáky a banery připravím tak, aby měli na papíře věrné barvy a požadovaný rozměr a zajistím, aby Vaše stránky byli intuitivní a jednoduché na ovládaní.

Linda Kohútová

Linda Kohútová
Asistentka

Linda Kohútová
Asistentka

Jsem studentkou Vysokého učení technického v Brně. Studuji stavební fakultu. V ProGeniu se starám o vystavování faktur, korespondenci, vizáž a styling fotografovaných osob. Vše, co je potřeba. Už jako školačka jsem pomáhala mamce nahazovat faktury, takže v tyto činnosti úspěšně pokračuji i tady. Jako žena se zajímám o módu a nové módní trendy. V Praze jsem absolvovala i několik kurzů vizáže. Tyto moje zkušenosti uplatňuji i zde, kde dělám vizáž a styling při fotografování portrétů, či jiných fotografií, kde jsou lidé.

Leica

Arwen & Leica
Nejlepší přátelé Progenia

Arwen & Leica
Nejlepší přátelé Progenia

Arwen a Leica jsou naši miláčci, kteří nám zvednou náladu vždy, když to potřebujeme. Arwen pochází z útulku a Leica je rozená brňačka. ProGenium považují za svoji smečku a dle toho se i chovají. Nedají dopustit na žádného člena.Neváhejte a kontaktujte nás! :)

Do kontaktního formuláře nám můžete napsat cokoliv vás napadne. Rádi zodpovíme vaše dotazy.

Kontakt

e.: marian@progenium.cz
m.: +420 604 744 333
Marián Eliáš

e.: bruzl@progenium.cz
m.: +420 728 484 615
Jan Bruzl
IČ: 02564696

×

Odesláno!

×